ی., 12/17/2017 - 13:19

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد: فعالیت و اندیشه‌ها در سایه ایجاد امنیت شکوفا می‌شود

علیرضا دلیری عصر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: حضور پلیس مقتدری که امنیت را در لایه‌های زندگی شهروندان نهادینه کند، علاوه بر رفع بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، موجب حضور پر رنگ سرمایه‌گذار می‌شود.

وی با اشاره به آمارهای مثبت و قابل تأمل در زمینه جلوگیری از بروز بزه‌های اجتماعی در بروجرد در یک ماهه اخیر و با بیان اینکه در مجموع در این مدت شاهد کاهش 27 درصدی وقوع جرائم مختلف بوده‌ایم، خاطرنشان کرد: کشف مواد مخدر نیز رشد دو و نیم برابری را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد با بیان اینکه در مجموع مأموریت‌های پلیسی انجام شده در این مدت آمار قابل ملاحظه‌ای داشته که نشانگر اقدامات ارزشمند نیروی انتظامی در ارائه خدمات به شهروندان است، عنوان داشت: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، مردم را پلیس خود دانسته و آمادگی دریافت انتقادات سازنده هستیم.

این مسئول بیان داشت: در کنار آن انتظار داریم، فعالیت مثبت پلیس از سوی شهروندان حمایت شده و مردم چشمان بینای ما در شناسایی مشکلات و انتقال آن به پلیس باشند.

دلیری متذکر شد: در زمینه عفاف و حجاب اقدامات خوبی در حال اجرا بوده و این طرح در راستای برخورد با بی‌حجابی و جلوگیری از پوشش نامناسب زنان و مردان در سطح شهر اجرایی می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد گفت: پلیس راهور این فرماندهی نیز فعالیت‌های خوب و قابل توجهی را در زمینه برخورد با رانندگان متخلف انجام داده که سهم قابل ملاحظه‌ای در کاهش آمار تخلفات رانندگی داشته است.