ش., 01/20/2018 - 18:14

معاون برنامه‏ ریزی و عمران فرمانداری بروجرد گفت: پمپ بنزین خیابان سید مصطفی بروجرد به منظور روان‎سازی ترافیک در این شهرستان عقب‎نشینی می‎کند.

محمد کیانی عصر امروز در حاشیه جلسه شورای ترافیک در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار داشت: کاهش گره‎های ترافیکی در بروجرد باید در دستور کار همه دستگاه‏های اجرایی این شهرستان قرار گیرد، چراکه فصل پاییز و ماه مهر که یک ماه پرتردد است، نزدیک است، بنابراین باید همه مسئولان در این زمینه تلاش کنند.

وی با اشاره به تحقیق میدانی کارگروه تخصصی شورای ترافیک، خاطرنشان کرد: از جمله طرح‏های بررسی شده در این کارگروه، طرح دو طرفه کردن خیابان سعدی با بلوک سیمانی، محدود کردن عبور خودرو از لاین راست خیابان سعدی به سمت میدان قیام و هدایت به سمت خیابان آزادی و الزام به ورود خودروهای مسیر شهدا به زیرگذر خیابان آزادی است.

این مسئول عنوان کرد: وضعیت خیابان سید مصطفی به دلیل موقعیت ورودی شمالی شهر نامناسب بوده که با اجرای جداکننده فیزیکی بسیاری از این مشکلات رفع می‌شود.

لازم به ذکر است، در جلسه شورای ترافیک دو طرفه‏شدن خیابان سعدی، عقب‏نشینی پمپ بنزین خیابان سید مصطفی و ایجاد طرح اصلاحی در بلوار بهشت مصوب شد.